Категорії
Натхнення у подорожах

Відень

Про короткі поїздки до нових міст з метою пошуку натхнення, контактів та нових ідей. Чи 2-3 дні достатньо аби проникнутись духом міста, настроєм? Точно не достатньо щоби побачити все. Тому я просто шукаю ‘спалахи на мапі’, або іншими словами, якісь заклади чи події, які можуть надихати та вивести свідомість із коробки буденності.

Я не ставлю за ціль відвідати місця, які міг вже бачити у інших містах – це такі ж ресторани, клуби та кав’ярні, просто трішки інші. Але в цілому, це те саме меню, кава, музика чи світло.

Справжній досвід подорожі у тому, що мене реально може вивести за межі буденного сприйняття речей чи додати нове до вже набутого попереднього досвіду.

Іноді це люди, що трапляються на шляху. Наприклад, у Відні я забронював кімнату у місцевої родини, аби поговорити про місто, дізнатись як і чим живуть. Довго розпитував багатьох людей про рекомендації місць чи подій. Я досліджував, спостерігав, прислуховувався.

Чим більше ти подорожуєш, тим важче знайти, щось по справжньому надихаюче. Але досвід таких пошуків, з кожною новою країною, дає змогу розвинути навички справжнього першопрохідця – відпрацювати інстинкти, що приведуть до бажаного несподіваного.

З часом, та кожним новим містом я іще вправніше оперую інструментами які допомагають побудувати подорож дійсно незабутньою. Я використовую карти, форуми, питаю усіх навколо, соц мережі, шукаю трендові слова у пошуковій мережі та зрештою просто багато ходжу по місту звертаючи в різні закутки та не “туристичні” вулички.

Іноді за усю поїздку може трапитись лише один заклад чи людина, але які перевертають моє сприйняття реальності. Такі зустрічі дуже рідкісні, та я відразу їх відчуваю на енергетичному рівні.

Цього разу у Відні я відвідав 10+ закладів і знайшов один, який змінив моє світосприйняття. Це той рівень “іншого”, чого раніше не було у моєму досвіді. Моя подорож вдалася. У результаті я везу додому, у свій світ та досвід, нове натхнення та ідеї. Нові книги та контакти. І справа тут зовсім не у кількості днів

Від Volodymyr Gonorovskyi

- digital marketer & martech architect.
I set up digital marketing operations for corporate marketing function, new companies and startups. Lead Digital-IT business transformation and marketing technologies delivery.

Leave a Reply